Usługi Spawalnicze

Maxi Spaw Michał Kolańczyk specjalizuje się w usługach spawalniczych, ślusarskich dla potrzeb gospodarstw domowych, firm w przystępnych cenach.

Spawanie Stali, Aluminium

Maxi Spaw oferuje usługi spawalnicze i ślusarskie. Spawanie stali, aluminium i żeliwa. Wykonuje indywidualne konstrukcje stalowe
np. bramy ogrodzeniowe, balkony, balustrady, oraz inne nietypowe elementy wg. oczekiwań klientów. Naprawy elementów maszyn rolniczych, budowlanych. Spawanie mebli do domu, ogrodu ze stali. Moje konstrukcje spawane cechuje bardzo duża dokładność i wykończenie, niezbędne przy produkcji mebli stalowych. Maxi Spaw Michał Kolańczyk dzieli się wiedzą i doradza w doborze ilości materiału, sposobach łączenia i designie. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia powiększa grono zadowolonych Klientów. Zapraszam do firmy spawalniczej w miejscowości Łagiewniki Małe
Spawam stal czarną, nierdzewną, aluminium metodami MAG i TIG. Lubię tworzyć oryginalne, jednostkowe projekty.
Zapraszam do współpracy. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia, atrakcyjną cenę spawania oraz indywidualny cennik.

Spawanie TIG

Spawanie TIG to uniwersalna metoda, która polega na łączeniu elementów nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych. Największą zaletą spawania TIGIEM jest możliwość obróbki blach bardzo cienkich o grubości od 0,5 mm oraz rur i rurociągów. Usługi spawalnicze metodą TIG zapewnia wysoką jakość wykonania. W procesie produkcyjnym łączenia blach i innych materiałów nie dochodzi do powstania żużlu, co gwarantuje czystość spoiny.

Metoda TIG najczęściej jest wykorzystywana do spawania stali: nierdzewnych, kwasoodpornej, wysokostopowych, konstrukcyjnej.

Spawanie MAG

Usługi spawalnicze metodami MAG to sposób łączenia przy pomocy spoiny, odbywający się przy powstającym łuku elektrycznym, wytwarzanym pomiędzy spawanym elementem, a elektrodą topliwą w postaci drutu. Łuk elektryczny i ciekły metal są chronione za pomocą gazu osłonowego. Wykorzystanie tej metody gwarantuje wysoką jakość spawania oraz dobrą jakość spoin.

Spawanie metodą MAG jest wykorzystywana do łączenia stali: konstrukcyjnych, niestopowych, niskostopowych, wysokostopowych.

Koszt spawania MAG oraz koszt spawania TIG zależy od wielkości i stopnia zaawansowania zamówienia. Aby zagwarantować klientom odpowiednią cenę do zamówienia, stosuje indywidualny cennik za usługi spawania.

Wybrane Prace Maxi Spaw

usługi spawalnicze Michał Kolańczyk

Obudowa komina

Usługi spawalnicze maxi spaw

Bagażnik na auto dostawcze

Usługi spawalnicze Maxi Spaw Michał Kolańczyk

Poręcz

Usługi Spawalnicze

Ruszt do grila

Usługi Spawalnicze napraw koparki

Naprawa łyżki koparki

Maxi Spaw usługi spawalnicze

Regał

Usługi spawalnicze maxi spaw spawanie rury

Naprawa rury

Usługi spawalnicze Maxi Spaw Michał Kolańczyk spawanie

Lakiernia

Usługi Spawalnicze Maxi Spaw spawanie regału

Abażur do lamp

Maxi Spaw usługa spawania

Jestem tu, aby Ci pomóc! Zadzwoń do mnie już dziś!